KONCERTY

První vánoční koncert se konal v roce 2001, zpíval komorní soubor Paleta pod vedením paní Hámové. Koncert se konal v kině v Nejdku.

V roce 2007 pro naše sdružení uspořádali Míra a Iveta Drobných charitativní koncert, který se konal v Kulturním domě Nejdek.Zazpívat přijeli Klára Zaňková a Katty, Bára Zemanová a Zbyněk Drda.

V roce 2007 pro naše sdružení Štěpánka Leitgebová uspořádala vánoční koncert její pěvecké třídy.

V roce 2010 se pro naše sdružení konal velikonoční koncert v evangelickém kostele v Nejdku. Opět zpívala pěvecká třída Štěpánky Leitgebové- Steinové.

Následovala celá řada podobných koncertů, za které Štěpánce a jejím zpěvákům moc děkujeme. Pokaždé to byl krásný zážitek. Vážíme si toho, že vždy s úsměvem váží cestu do Nejdku, kde diriguje sbor ať už s těhotenským bříškem nebo s malou dcerkou v náručí.

Další nádherný koncert Štěpánky Steinové a její pěvecké třídy se v adventním čase uskutečnil v evangelickém kostele 7.12.2017. Měli jsme možnost se seznámit s novými členy sboru a znovu se vidět s jeho stálicemi, například s Tomášem. Krásné vánoční písně od různých moderních autorů, ať už českých nebo zahraničních, potěšily všechny přítomné. Děkujeme všem, kdo na koncert přišli, a hlavně Štěpánce a jejím zpěvákům za dlouholetou podporu.