JINÉ AKCE

JARMARK:

Mezi tradiční akce patří naše účast na Krušnohorském vánočním jarmarku, který pořádá město Nejdek. Poprvé jsme na něm měli náš prodejní stánek v roce 2003.

Úspěšný byl každý rok, takže i ten v roce 2016:

19. krušnohorský vánoční jarmark proběhl 9.2.2017 a my jsme se opět stali jeho součástí. Zde najdete několik fotografií, které vypovídají o příjemné atmosféře, v jaké se jarmark nesl. Děkujeme všem, kdo náš stánek navštívili a něco pěkného si koupili :-)

DLOUHÁ NOC:

V roce 2007 se poprvé paličkovalo v nejdeckém muzeu pod názvem "DLOUHÁ NOC":

FOTBAL:

V roce 2013 se konalo benefiční fotbalové utkání mezi veterány Nejdek a Datschiburger Kickers z Ausburgu. Byla to velmi pěkná akce, za všechny příspěvky pro naše děti moc děkujeme:

V roce 2016 pro naše sdružení uspořádal pan ředitel Pavel Zange z věznice Vykmanov charitativní utkání. S panem ředitelem naše sdružení spolupracuje již několik let . Výrobky, které jejich svěřenci vyrobí, věnují našemu sdružení. Fotbalové utkání se konalo na ostrovském hřišti  mezi zaměstnanci ostrovské věznice a městskými a státními policisty:

Dne 1.7.2017 se  konalo fotbalové utkání, které domluvil pan Andrš za JoN. Oslovil naše sdružení s tím, že výtěžek této akce bude věnován našemu sdružení na nákup různých pomůcek, které děti potřebují. Zápasu se zúčastnili fotbalisté z FK Nejdek a Datschiburger Kickers z Augsburgu. Velmi děkujeme:

.

ROZSVIŤME KŘÍŽOVOU CESTU:

V roce 2015 se poprvé konala akce "Rozsvítíme Křížovou cestu", kterou pořádal FK Nejdek, jmenovitě Zbyněk Draxal a Jan Rejcha. Dobrovolné příspěvky účastníků byly poskytnuty našemu sdružení. Byla to velice pěkná akce, děkujeme.

NÁVŠTĚVA VE ŠKOLE:

Na den 19.12.2016 jsme měly s paní učitelkou Bárou Částkovou domluvenou návštěvu Základní školy nám. Karla IV. Děti z její třídy nám předaly pro naše sdružení sponzorský dar 2000 Kč, které mezi sebou vybraly. Bylo to krásné předvánoční posezení, kde nám děti zahrály pohádku „Sněhurka  a 14 trpaslíků.“ Bylo to nádherné představení, děkujeme.

JARMARK 2018
15.12.2018 se konal již 20. Krušnohorský vánoční jarmark a my jsme opět byli jeho součástí. Velmi se vydařil :-)

 

JARMARK 2019
XXI. Krušnohorský vánoční jarmark se konal 14.prosince 2019 a my jsme na něm opět nechyběli. Počasí bylo náročnější - sněžilo a pršelo, ale i přes potíže s baterií auta jsme vše zvládli :-)